Zakład Pogrzebowy GRANTEX z Brzegu, specjalizujący się od lat w branży pogrzebowej, zapewnia kompleksową organizację usług pogrzebowych. Jest to możliwe dzięki zgromadzonej wiedzy, a także dzięki posiadaniu przez nas wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdy szczegół, wiedząc, że ich suma pozwala na stworzenie niepowtarzalnych uroczystości żałobnych. One zaś są najlepszym sposobem na wyrażenie naszej miłości i wdzięczności wobec Ukochanej Osoby, której już nie ma.

Wśród pogrzebów, które najczęściej organizujemy, najwięcej jest tych tradycyjnych, gdy chowana jest trumna z ciałem Zmarłego. Dla tych jednak, którzy życzą sobie innego rodzaju pochówku, firma GRANTEX oferuje również pomoc w przeprowadzeniu kremacji, która staje się coraz bardziej powszechna.

Fakt, że kremacja budzi coraz większe zainteresowanie zazwyczaj znajduje swoje odbicie w problemach z miejscami na cmentarzu. Ilość miejsc na tradycyjne pochówki staje się coraz bardziej ograniczona – zważywszy na fakt, że w grobie pojedynczym od poprzedniego pochówku tradycyjnego do kolejnego nie może upłynąć mniej niż 20 lat (w przypadku pochówków ziemnych w grobie pogłębianym, oczywiście, ten okres nie ma zastosowania). Natomiast kremacja pozwala na dochowanie urny do istniejącego grobu pojedynczego niezależnie od tego, kiedy poprzedni pochówek nastąpił.

W związku z tym, że przez wiele lat kremacja stanowiła w Polsce mniejszość pochówków – narosło wokół niej wiele nieporozumień. Zakład Pogrzebowy GRANTEX z Brzegu jest gotowy, aby w rozmowie rozwiać Państwa wątpliwości. Każde zapytanie traktujemy bardzo poważnie i odpowiadamy na nie w sposób wyczerpujący.

Zapewniamy wszelkie niezbędne wsparcie i gwarantujemy szeroką ofertę różnego rodzaju urn. Dostępne są one obecnie w różnych wzorach, kształtach, kolorach i materiałach. Każdy więc może wybrać taką urnę, jaką uważa za najbardziej odpowiednią. Proponujemy również inne akcesoria pogrzebowe – takie, jak trumny kremacyjne, ubrania dla Zmarłych, modlitewniki czy różańce. Choć służymy z całą życzliwością i cierpliwością naszą radą – jednak prosimy, aby pamiętać, że ostateczny wybór zawsze należy do naszych Klientów.

usługi pogrzebowe Brzeg

2024 © Usługi Pogrzebowe Grantex.
Pogrzeby Brzeg i okolice,
sprowadzanie zmarłych do Polski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX

ul. Starobrzeska 36A,49-300 Brzeg

e-mail:

biuro@pogrzeby-brzeg.pl

Tel. całodobowy:

+48 660 535 609
rekomendacje
Polecają nas
usługi pogrzebowe
zakłady pogrzebowe