Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
19 wpisów.
Joanna Winkiel napisał/a 29 listopada 2023
Dziękujemy za dopracowanie każdego detalu, za piękne dekoracje i godną oprawę ceremonii. Wasza obecność i wsparcie naprawdę sprawiły, że mogliśmy skupić się na żałobie, mając pewność, że wszystko jest perfekcyjnie zorganizowane. Jesteśmy wdzięczni za Waszą profesjonalną i serdeczną obsługę. Dzięki Wam udało się stworzyć piękne pożegnanie, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Hanna L. napisał/a 13 lipca 2023
Zakład pogrzebowy Grantex wykazał się dużym profesjonalizmem przy organizacji pogrzebu naszej bliskiej osoby. Mogliśmy liczyć na ich wsparcie o każdej porze. Zawsze byli gotowi nam pomóc. Polecam
Bartłomiej. K napisał/a 17 marca 2023
Dziekuje za zaangażowanie zakładu Grantex. Pogrzeb wykonany najwyższej jakości, pracownicy zajeli sie formalnosciami oraz okazali zrozumienie i empatie
Tesarowicz napisał/a 16 stycznia 2023
Polecam firmę Grantex, Profesjonalne podejście dużo zrozumienia w tak ciężkim momencie dla rodziny i najbliższych. Dzięki Wam mogliśmy pożegnać godnie naszego Tatę. Zdecydowanie polecam wszystkim rodzinom, które chcą godnie pożegnać bliską osobę.
Karolina napisał/a 2 stycznia 2023
Serdecznie dziekujemy za kompleksową pomoc, firma zdecydowanie na najwyższym poziomie, a przy tym bardzo przystępne ceny.
dziękujemy napisał/a 13 grudnia 2022
Dziękujemy za okazana pomoc i wsparcie podczas organizacji kremacji i pogrzebu naszego dziadka. ceremonia była piękna i będziemy was polecać.
Żaneta napisał/a 24 listopada 2022
Bardzo dziekujemy za kompleksową pomoc, zostaliśmy odciążeni od spraw urzędowych
rodzina Orzechowskich napisał/a 12 października 2022
Państwo Buczkiewicz pomogli nam już po raz drugi. Za każdym razem okazali dużo serce i zrozumienia dla naszej sytuacji dlatego ich polecamy.
rodzina Strzelczyk napisał/a 28 września 2022
Polecamy firmę Grantex, organizowali pogrzeb i montowali nagrobek, ze wszystkich usług wywiązali się należycie.
Rodzina Witczak napisał/a 22 sierpnia 2022
Najlepsza firma pogrzebowa w Brzegu, pogrzeb z kwiatami z pomnikiem wszystko załatwialiśmy u nich. Polecam
Renata K. napisał/a 20 czerwca 2022
Z całą rodziną polecamy firmę Grantex , po sprawdzeniu oferty ich usługi pogrzebowe okazały się najtańsze a oferowali to samo. Ceremonia na cmentarzu komunalnym przy Starobrzeskiej była elegancka i tradycyjna tak jak chcieliśmy.
H.G napisał/a 4 marca 2022
Polecam firmę Grantex, sprawna organizacja pogrzebu i wszystkie formalności można załatwić na miejscu. Właśnie takiej firmy szukałem, dobry kontakt i podejście do klienta.
Stanisława Domaradzka napisał/a 16 sierpnia 2021
Co mogę tu napisać to chyba najważniejsze, że firma uczciwa, profesjonalna i wspierająca. Mam porównanie to tym bardziej wiem, że to firma uczciwa. Wszystkie zasady i płatności jasne i ile wychodzi tyle jest do zapłaty i do ZUS-u. Kwota ustalona jest kwota końcową a niestety w innej firmie dowiedziałam się po tygodniu że jeszcze jest coś nie zapłacone i że była mowa że to leży po mojej stronie. Wiem sama jak to jest ważne w tym ciężkim czasie ( a minęło już prawie 4 m-ce od pogrzebu) trafić na takich ludzi. Imię i nazwisko prawdziwe.
Jarosław Kochanowski napisał/a 9 czerwca 2021
Bardzo sprawna organizacja pogrzebu i pomoc przy dodatkowych usługach (kwiaty, stypa). Zdecydowanie polecam wszystkim rodzinom, które chcą godnie pożegnać bliską osobę. Nie mam uwag, co do pracy tego zakładu. Ogromny profesjonalizm.
Karolina z synami napisał/a 19 kwietnia 2021
Dziękujemy za godną organizację pogrzebu i wsparcie, jakie otrzymaliśmy od pracowników zakładu. Mogę każdemu polecić zakład GRANTEX.
Iwona Wójcik z rodziną napisał/a 12 lutego 2020
Grantex to dobra firma, pogrzeb był elegancki i taniej niż w konkurencyjnej firmie. Duży plus za to że można u nich też zlecić litery i nową tablicę.
Jolanta napisał/a 20 grudnia 2019
Dziękuje pracownikom firmy Grantex, za pomoc i przeprowadzenie pogrzebu Tatusia zgodnie z ustaleniami. Pracownicy bardzo pomogli przy transporcie wieńców i wiązanek na cmentarz. Szczerze polecam
Rodzina Ziółkowskich napisał/a 29 sierpnia 2019
Dziadek mówił zawsze, że będzie miał pogrzeb po królewsku. I miał. Bez pomocy zakładu pogrzebowego Grantex byłoby to jednak niemożliwe. Za ceremonię, każdy szczegół, słowa i czas nam poświęcony ogromnie dziękuje cała Rodzina Ziółkowskich.
Rodzice J i K. S. napisał/a 14 czerwca 2019
Choroba i śmierć naszej córki była jak grom. W ciemnych chmurach bólu zobaczyliśmy jednak promienie dobroci ze strony całego personelu firmy Grantex z Brzegu. Dzięki Wam mogliśmy pożegnać godnie naszą Magdusię. Dziękujemy stukrotnie.

usługi pogrzebowe Brzeg

2024 © Usługi Pogrzebowe Grantex.
Pogrzeby Brzeg i okolice,
sprowadzanie zmarłych do Polski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX

ul. Starobrzeska 36A,49-300 Brzeg

e-mail:

biuro@pogrzeby-brzeg.pl

Tel. całodobowy:

+48 660 535 609
rekomendacje
Polecają nas
usługi pogrzebowe
zakłady pogrzebowe