Pogrzeb świecki to uroczystość pożegnalna, która nie jest związana z żadną konkretną religią i wiarą. Pogrzeb świecki różni się od pogrzebu wyznaniowego brakiem modlitw, symboliki religijnej oraz brakiem obecności osoby duchownej, zastąpionej przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowej wygłaszającego mowę pogrzebową. Pogrzeb świecki może być organizowany w specjalnie przygotowanej sali pożegnań lub w innym miejscu ważnym dla rodziny. Pogrzeb świecki może być zorganizowany skromnie lub w sposób wystawny w zależności od oczekiwań.

Pogrzeby świeckie

Pogrzeb świecki Brzeg

Pogrzeby świeckie są coraz bardziej powszechną formą pożegnania, ponieważ coraz więcej osób nie utożsamia się z żadną wiarą i religią. Często taki pogrzeb organizowany jest według woli zmarłego lub rodziny, zgodnie z wyznawanym światopoglądem.

Zakład pogrzebowy Grantex posiada wykwalifikowany sztab pracowników oraz bogate doświadczenie, dzięki czemu są w stanie zorganizować pogrzeb według oczekiwań Klienta. W miarę możliwości dom pogrzebowy z Brzegu dostosowuje się do oczekiwań i możliwości finansowych rodzin.

usługi pogrzebowe Brzeg

2024 © Usługi Pogrzebowe Grantex.
Pogrzeby Brzeg i okolice,
sprowadzanie zmarłych do Polski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX

ul. Starobrzeska 36A,49-300 Brzeg

e-mail:

biuro@pogrzeby-brzeg.pl

Tel. całodobowy:

+48 660 535 609
rekomendacje
Polecają nas
usługi pogrzebowe
zakłady pogrzebowe