Pogrzeby wyznaniowe to uroczystości żałobne, które w obecnych czasach są najczęściej organizowaną formą pogrzebu. Niezależnie jakiej wiary był zmarły, pogrzeb jest organizowany pod wyznanie i religię zmarłego. Zdecydowana większość uroczystości organizowana jest według wyznania katolickiego (zarówno rzymskiego, jak i greckiego), jednakże istnieją inne organizowane pogrzeby wyznaniowe.

Pogrzeby wyznaniowe

Pogrzeby we wszystkich obrządkach

Wśród organizowanych pogrzebów wyznaniowych można wymienić: prawosławny, luterański, zielonoświątkowy, starokatolicki i wiele innych. Organizowane uroczystości różnią się między sobą wieloma aspektami. Dla naszego domu pogrzebowego przygotowanie ceremonii pogrzebowej w religii wyznawanej przez zmarłego i jego rodzinę to codzienność. Dbamy o zachowanie odpowiedniej symboliki i przebiegu ceremonii zgodnej z tradycją danego wyznania.

Zakład pogrzebowy Grantex posiada ogromne doświadczenie w organizacji każdego rodzaju pogrzebów. Wszystkie osoby, które chcą zorganizować pogrzeb wyznaniowy, zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym, ponieważ pogrzeby zawsze organizowane są ze starannością i dbałością o najmniejsze detale.

usługi pogrzebowe Brzeg

2024 © Usługi Pogrzebowe Grantex.
Pogrzeby Brzeg i okolice,
sprowadzanie zmarłych do Polski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX

ul. Starobrzeska 36A,49-300 Brzeg

e-mail:

biuro@pogrzeby-brzeg.pl

Tel. całodobowy:

+48 660 535 609
rekomendacje
Polecają nas
usługi pogrzebowe
zakłady pogrzebowe