Sprowadzenie zwłok z zagranicy to proces polegający na przewiezieniu ciała zmarłego z zagranicy do Polski. Jeśli rodzina chce pochować zmarłego w Polsce, koniecznością jest przewiezienie zwłok lub urny z prochami do kraju. Proces ten jest skomplikowany i wymaga wielu formalności oraz przestrzegania odpowiednich przepisów zarówno w kraju w którym nastąpił zgon, jak i w Polsce.

przewóz zwłok

Przewóz zwłok

Dom pogrzebowy Grantex wspiera rodziny biorąc na siebie dopełnienie należnych formalności. Przewóz ciała musi spełniać określone normy i wymagania. Należy przygotować dokumenty potwierdzające śmierć i zgodnie z przepisami sanitarnymi przygotować ciało do transportu. Następnym krokiem jest udanie się do odpowiedniego urzędu, aby pozyskać zgodę na pogrzeb w kraju. 

Przewiezienie zwłok z zagranicy jest skomplikowanym procesem, który warto wykonać w profesjonalnym zakładzie pogrzebowym, posiadającym doświadczenie w tego typu usługach. Grantex Brzeg jest zakładem pogrzebowym, który od wielu lat funkcjonuje w branży funeralnej, zdobywając przy tym doświadczenie i przychylne opinie Rodzin. Firma pogrzebowa Grantex posiada w swojej ofercie usługę przewozu zwłok lub urn z prochami z zagranicy do Brzegu i okolicznych miejscowości.

usługi pogrzebowe Brzeg

2024 © Usługi Pogrzebowe Grantex.
Pogrzeby Brzeg i okolice,
sprowadzanie zmarłych do Polski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX

ul. Starobrzeska 36A,49-300 Brzeg

e-mail:

biuro@pogrzeby-brzeg.pl

Tel. całodobowy:

+48 660 535 609
rekomendacje
Polecają nas
usługi pogrzebowe
zakłady pogrzebowe