Kiedy utrata Ukochanej Osoby uderza bólem w sam środek serca ważne jest, aby nie zostać z tym w samotności. Najlepszym rozwiązaniem jest udać się do profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który zajmie się zorganizowaniem oraz realizacją usług pogrzebowych odciążając Rodzinę Zmarłego od konieczności zajęcia się kwestiami biurokratycznymi.

Może się jednak tak zdarzyć, że z różnych powodów nie są Państwo w stanie przybyć do naszej siedziby. Taka niemożność nie powinna być jakąkolwiek przeszkodą. Jeśli tylko chcą Państwo skorzystać z usług pogrzebowych świadczonych przez Zakład Pogrzebowy GRANTEX z Brzegu – prosimy o telefoniczny kontakt z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę pod numerem 660 535 609.  Jeden z naszych pracowników dyżurnych ustali na podstawie Państwa preferencji takie miejsce na spotkanie, aby jak najbardziej było ono dla Państwa dogodne.

Wiemy z doświadczenia, że organizacja pogrzebu nie jest prosta. Wymaga szczególnego doświadczenia i wiedzy, a także umiejętności zachowania dyskrecji przy jednoczesnym szacunku dla bólu osób przeżywających żałobę. Korzystając z pomocy Zakładu Pogrzebowego GRANTEX mają Państwo pewność, że takim szacunkiem, a także wsparciem i opieką zostaną Państwo przez nas otoczeni.

usługi pogrzebowe Brzeg

2024 © Usługi Pogrzebowe Grantex.
Pogrzeby Brzeg i okolice,
sprowadzanie zmarłych do Polski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX

ul. Starobrzeska 36A,49-300 Brzeg

e-mail:

biuro@pogrzeby-brzeg.pl

Tel. całodobowy:

+48 660 535 609
rekomendacje
Polecają nas
usługi pogrzebowe
zakłady pogrzebowe