Oprawa muzyczna jest niezwykle istotnym elementem na ceremonii pogrzebowej, ponieważ zezwala ona na wyrażenie smutku i bólu związanych z utratą osoby bliskiej. Oprawa muzyczna utrzymuje ceremonię pożegnalną w atmosferze powagi i szacunku. W zależności od kultury i wiary mogą być odtwarzane różne utwory muzyczne.

Muzyka na pogrzeb

Muzyka na pogrzeb

W obrządku katolickim często odtwarzane są pieśni religijne i hymny. Coraz częściej rodziny wybierają muzykę na żywo, gdyż uważają, że jest bardziej wyrazista i poruszająca niż włączona z odtwarzacza. Ważne jest, aby oprawa muzyczna była odpowiednio dobrana pod względem wiary zmarłego lub pod preferencję jego rodziny. Oprawa muzyczna nadaje podniosłego stylu ceremonii pogrzebowej.  Odpowiednio dobrana muzyka pozwala rodzinie na oddanie się żałobie oraz chwilowej zadumie.

Grantex Brzeg wykonuje powyższą usługę z ogromną starannością oraz dbałością o najmniejsze detale. Korzystając z usług pogrzebowych Grantex mają Państwo do wyboru odtworzenie utworów muzycznych lub skorzystania z wykonania muzyków na żywo i wybrania instrumentów, m.in. takich jak trąbka czy skrzypce.

usługi pogrzebowe Brzeg

2024 © Usługi Pogrzebowe Grantex.
Pogrzeby Brzeg i okolice,
sprowadzanie zmarłych do Polski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: BRAINBOX.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX

ul. Starobrzeska 36A,49-300 Brzeg

e-mail:

biuro@pogrzeby-brzeg.pl

Tel. całodobowy:

+48 660 535 609
rekomendacje
Polecają nas
usługi pogrzebowe
zakłady pogrzebowe